ПРОСТІ ПРАВИЛА ДЛЯ АВТОМОБІЛІСТІВ У СПЕКУ 🚘

20.07.2021, Avtoprod.ua

cars

Спека в салоні впливає на зниження працездатності водія, а також підвищує ризик ДТП. Не варто ігнорувати правила поводження з автомобілем водіям та пасажирам.

Із основних рекомендацій:

Ні в якому разі не можна залишати в автомобілі дітей, тварин навіть на короткий проміжок часу, на сонці авто дуже швидко прогрівається, що може призвести до теплового удару.

Салон варто провітрити, перед тим як їхати, сідати та закривати авто можливо, коли достатньо повітря. Відкрийте вікна і двері, зачекайте кілька хвилин і вже тільки потім сідайте в автомобіль. Кондиціонер відразу включати не варто. Від різького перепаду температур контраст не піде на користь вашому авто. Після того, як гаряче повітря трохи вийшло з салону – увімкніть кондиціонер. Причому температуру в автомобілі потрібно знижувати поступово. Спочатку різниця з погодою на вулиці повинна становити не менше 5 градусів, через 15 хвилин її можна збільшити до 10 градусів.

В салон транспортного засобу потрібно з собою брати кілька пляшок прохолоджуючих напоїв. Ідеальним супутником в літніх поїздках стане автомобільний холодильник. З ним у вас завжди з собою будуть охолоджена вода і лимонад.

Необхідно створити невелику аптечку, де буде лежати мінімальна кількість необхідних ліків. Обов’язково мати в салоні сонцезахисні окуляри і легку змінне взуття. Стануть в нагоді також таблетки від захитування, особливо при поїздках з дітьми. Якщо немає алергії, рекомендуємо також використовувати ефірна олію евкаліпта або інших хвойних дерев, воно зробить повітря в салоні свіжим.

Під час зупинки, автомобіль потрібно паркувати в закритому від сонця місці, якщо є така можливість.

При навіть мінімальному погіршенні самопочуття варто зупинитися, щоб зрозуміти, що з вами відбувається.