Топ найкращих електромобілів 🚘

11.07.2022, Avtoprod.ua

Bloomberg Green провели дослідження та склали рейтинг найкращих «зелених» автомобілів. Кращими за показником ефективності, там де добре поєднані ціна та якість - доступність та запас ходу. Рейтинг робили для американського ринку, та зважаючи на те, що більша частина електромобілів до нас, українського ринку, потрапляє саме із США цей топ може бути цікавим і для українського автомобіліста.

Тесла, як завжди, займає лідируючі позиції, а саме Tesla Model 3.

tesla3

Tesla Model 3 Long Rang - це опціональна модифікація «третьої моделі» зі збільшеним запасом ходу, що у цій версії становить 500 кілометрів. Розгін до 100 км/год у цій версії становить 5,1 секунди, максимальна швидкість зросла до 225 км/год, пропонується ефективніший зарядний пристрій з яким продуктивність зарядки становить 59 кілометрів на годину від побутової мережі та 274 км на годину від пристроїв Tesla.

На другому місці трохи незвичний для українського ринку електроавтомобіль Lucid Air. Lucid Air належить каліфорнійському стартапу Lucid Motors. Це перший серійний електроседан преміум-класу. Вартість Lucid Air від 82 000 дол за саму базову модель. Інженери компанії працювали над автомобілем більше десять років. На сьогоднішній день це єдиний електромобіль, здатний проїхати чверть милі. Може проїхати до 832 км на одному заряді. Lucid Air найшвидше заряджається серед усіх електромобілів - до 32 км за хвилину, при підключенні до мережі швидкого заряджання постійного струму понад 300 кВт. Для власників, що заряджають свої Lucid Air у реальних умовах - у дорозі, може забезпечити запас ходу понад 480 км всього за 20 хвилин зарядки.

Tesla Model S знаходиться на третьому місці рейтингу електромобілів.

tesla model s

Автомобіль дорогий та в той же час потужний 773 к.с, запас ходу 613 км, максимальна швидкість 250 км, найпотужніша версія розганяється за 2.5 сек до 100 км і це результат, який не дає жоден електромобіль. Бенефітом даного автомобіля є повний привід.

Chevrolet Bolt EV посідає четверту сходинку рейтингу.

chevrolet bolt ev

Це невеликий електричний хетчбек. На одному заряді автомобіль може проїхати до 360 км при середній швидкості 60 км/год. Масимальна швидкість електромобіля, обмежена електронікою, становить 160 км. Заряджати авто можна від домашньої стаціонарної мережі 220 В за 9 годин або за допомогою швидкої зарядної станції на 50% за 30-40 хв.

П’ятірку лідерів закриває знову славнозвісні Tesla. Tesla Model Y - 7 містний електромобіль. Розгін до 100 км/ч за 3,7 сек, максимальна швидкість 241 км/год. Запас ходу — 480 км.

tesla model y