ЯК ТРЕБА РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ДО СВОГО АВТОМОБІЛЯ? ЯК ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ ШВИДКО?

19.01.2023, Avtoprod.ua

Головна мета Автопрод - допомогти продавцю автомобіля знайти покупця, а покупцю знайти та купити авто. Якісно розміщене оголошення гарантує на 80% успіх в продажі, а також швидкість, з якою авто можна продати. Дуже часто зустрічаємо деякі помилки при розміщенні оголошень, сьогодні про них поговоримо.

Продати машину на сайті можна безкоштовно. Додати безкоштовно можна будь-яку кількість оголошень. Щоб привернути увагу покупця до свого автомобіля або продати скоріше існують послуги з просування, за допомогою яких оголошення з продажу автомобіля піднімаються в пошуку, виділяються кольором, оголошення збільшені в розмірах, а також деякі з них додаються на головну сторінку сайта та в соц.мережі, з метою збільшити аудиторію, яка побачить автомобіль на продаж.

Що вплиає на якість заповнення оголошення:

  1. Фото. Перше, на що звертає увагу покупець це, як виглядає автомобіль. Користувачі оцінюють візуально автомобіль, який планують купити. Оголошення без фото часто навіть не відкривають і не дивляться. Чим більше фотографій автомобіля з різних ракурсів - тим вище шанси, що буде дзвінок по оголошенню. На фото має бути чиста, підготовлена до продажу машина, як інтер’єр, так і екстер’єр. Варто показати усі переваги автомобіля.
  2. Є деякі фрази, які мріє прочитати кожен покупець автомобіля: 1 власник, в машині не палили, не битий, не фарбований, своєчасне офіційне ТО, куплений у офіційного дилера, якщо хоча б одне відповідає дійсності - вкажіть.
  3. Опис. Максимально опишіть, як експлуатували транспортний засіб, що змінювали в ньому, на які дистанції і якими дорогами їздили. Як доглядали за автомобілем - мийки, гаражні зберігання або паркінги. Додатковий текст має містити детальний опис. Чим більше зможе прочитати покупець про омріяний автомобіль, тим більше є шанси, що він зателефонує.
  4. Ціна. У продавців є єдине бажання - продати дорого, це зрозуміла річ. На avtoprod можна розмістити оглошення, не вказуючи ціну, можна придбати просування, у якому буде позначка «Краща ціна», таким чином ми намагаємось допомогти привернути увагу до вашого оголошення. Та, якщо ви вирішили вказати ціну - обов’язково перевірте, скільки коштує подібний автомобіль (марка, модель, приблизно однаковий пробіг). Потрібно чітко розуміти, що ціна не може сильно перевищувати середню вартість подібного автомобіля на ринку. Але буває так, що авто має тюнінг, або додаткове оснащення - тоді в додатковому тексті потрібно вказати, чому вартість саме така. Дуже часто покупцям подобається слово «ТОРГ», вкажіть, якщо ви готові зменшити ціну.