ЯК ВИБРАТИ ТА КУПИТИ АВТОМОБІЛЬ?

11.06.2023, Avtoprod.ua

машина

Для справжнього автомобіліста купівля машини - це важлива, радісна подія. Особливо, враховуючи той факт, що купуємо ми автомобіль раз у декілька років. Ціни на нові автомобілі зросли, тому існує тренд на купівлю бюджетніших машин - вживаних. Купівля б/в машини, зазвичай, це довгі пошуки омріяного автомобіля, виділений, часто недостатній, бюджет, поїздки на огляди, щоб точно отримати ту автівку, яка буде найкраща та за найкращою ціною.

В минулому вживані автомобілі купували «на довірі» - не було можливості та особливого досвіду, тому часто були випадки, що куплений автомобіль не виправдовував очікуваних надій. На подальше обслуговування такого автомобіля може піти така ж сума, як і сама вартість авто. А через 3-5 років продати такий автомобіль буде дуже складно. Було багато випадків таких, як автомобіль був топлений чи в ДТП, але зроблений так, що не досвідченим оком складно це перевірити.

Та сьогодні існує не один алгоритм, згідно якого купівля вживаного автомобіля така ж проста і зрозуміла, як і купівля нового автомобіля.

Ми створили дуже зручний інструмент - гайд «Мій Автомобіль», який допоможе купити якісний автомобіль.

Тест-гайд підійде для тих:

⁃ хто шукає автомобіль своєї мрії

⁃ хто вже знайшов автомобіль та хоче перевірити його самостійно перед покупкою

⁃ хто просто цікавиться автомобілями

⁃ хто має бажання дізнатись, як купувати та продавати авто

⁃ хто хоче обрати автомобіль без затрат на компанії, які підбирають автомобілі

⁃ хто є просто автолюбитель

Гайд складається з двох частин:

  • інтерактивний та водночас пізнавальний тест, згідно якого система запропонує конкретні марки, моделі автомобілів та приблизні ціни на них. Тест складається із 14 запитань стосовно ваших вподобань та способу життя. Час, який витратиться на відповіді мінімальний - до 5 хв, окрім конкретних марок та моделей ви зрозумієте, на що потрібно звернути увагу купуючи автомобіль, щоб в майбутньому машина задовольнила усі ваші потреби
  • чекліст - путівник, на які моменти потрібно звернути увагу на етапі перегляду автомобіля. Чекліст допоможе купити автомобіль без посередників. Його можна роздрукувати, а можна заповнювати онлайн. За статистикою враховані та перевірени пункти із чеклісту гарантують купівлю якісного та надійного автомобіля

Тест - це додатковий, інтерактивний інструмент. Звісно, на 100% він не обере і не купить автомобіль за вас, але він точно допоможе зробити вибір в сторону надійного автомобіля.

ПРОЙТИ ТЕСТ