КУПЛЮ МАШИНУ. Як не помилитись при виборі вживаного автомобіля?

07.09.2023, Avtoprod.ua

car

Вибір вживаного автомобіля - це важлива задача, і правильний вибір може зекономити вам гроші і нерви у майбутньому.

Поговоримо про те, як уникнути помилок і купити хороший та справний автомобіль. Дивимось на наступні кроки:

Визначте свої потреби і бюджет: спочатку з'ясуйте, які вимоги у вас до автомобіля. Яку категорію (компактний, седан, кросовер і т. д.) ви розглядаєте? Яка максимальна ціна для вас прийнятна?

Проведіть дослідження: перед тим як вирушити на пошук автомобіля, ретельно дослідіть ринок. Вивчіть рейтинги надійності, витрати на паливо, витрати на обслуговування і запчастини для моделей, які вас цікавлять.

Визначте, де будете купляти машину: ви можете шукати автомобілі від приватних продавців, дилерів, аукціонів або від інших джерел. Кожен варіант має свої переваги та недоліки. Наприклад, від дилера може бути більше гарантій, але ціни можуть бути вищими.

Перевірка історії автомобіля: завжди запитуйте про історію обслуговування та історію аварій автомобіля. Перевірте автомобіль за VIN-кодом.

Наприклад тут https://www.carvertical.com/ua/landing/v3?a=avtoprod&b=f1781078&chan=home_recommendation

Огляньте автомобіль: перевірте автомобіль на місці. Він повинен бути чистим і в гарному стані. Перевірте деталі, такі як двері, скло, дзеркала, сидіння, підлога, салон та інші.

Тест-драйв: завжди робіть тест-драйв. Він допоможе вам відчути, як автомобіль їде та як він реагує на управління. Зверніть увагу на шуми, стукіт та інші аномальні звуки та явища.

Запитайте у продавця автомобіля про історію обслуговування: запитайте продавця про історію обслуговування автомобіля. Можливо, у вас буде доступ до сервісної книжки.

Проведіть незалежну перевірку автомобіля: якщо це можливо, замовте незалежну перевірку автомобіля в спеціалізованому сервісному центрі. Вони можуть виявити проблеми, які ви можете не побачити при огляді.

Домовтесь про ціну: після всіх перевірок домовляйтеся про ціну. Спробуйте торгуватися, але будьте готові до реалістичних угод.

Перевірте документи: перед тим як купити автомобіль, перевірте всі необхідні документи, такі як технічний паспорт, страховка і сертифікат про реєстрацію.

Якщо і досі не впевнені у своєму виборі, у нас є спеціальний чек-ліст, який допоможе купити дійсно надійний автомобіль https://guide.avtoprod.ua/guide/buy

Не поспішайте з рішенням і не соромтеся задавати багато питань. Вибір вживаного автомобіля - це важливий крок, і він вартий вашої уваги та досліджень.