OPEL GRANDLAND X - НОВИЙ ГІБРИДНИЙ КРОСОВЕР 🚗

28.09.2019, Avtoprod.ua

OPEL GRANDLAND X

Згідно стратегічного плану «РАСЕ!» німецького бренду дебютує нова версія моделі Grandland X: заряджений гібрид з повним приводом. Інноваційний і елегантний Opel Grandland X Hybrid4 виділяється не тільки чорним капотом, а й тим, що приховав під ним: потужний бензиновий турбодвигун об'ємом 1,6 л і два електродвигуна - загальна потужність гібридної системи досягає 300 к.с ❗️

OPEL GRANDLAND X

Заряджений гібрид Opel Grandland X Hybrid4 є лише початком нової сторінки електрифікації Бренда - до 2024 року Марка Opel планує електрифікувати весь основний модельний ряд. Наприклад, уже в недалекому майбутньому дебютує нове покоління моделі Opel Corsa, де буде представлена повністю електрична версія автомобіля.

OPEL GRANDLAND X

Opel Grandland X Hybrid4 побудована на базі гібрида PHEV з такими технічними особливостями:

✅ бензиновий чотирициліндровий 1,6-літровий двигун з безпосереднім уприскуванням з турбіною, який відповідає нормам токсичності Euro 6d-TEMP, потужність 147 кВт (200 к.с.), спеціально адаптований для гібрида

✅ система електроприводу з двома електродвигунами (80 кВт або 109 к.с. кожен), завдяки чому реалізований повний привід, а також акумулятор типу Літій-іон ємністю 13,2 кВтг.

Повний привід і 4 режими руху: традиційний бензиновий двигун в основному буде запускатися в роботу при русі на середніх і високих швидкостях, в той час, як на низькій швидкості і в режимі короткочасних коротких поїздок буде максимально використовуватися електропривід.

Заряджений гібрид Grandland X Hybrid4 пропонує чотири режими водіння: електромобіль, гібрид, повний привід AWD, спорт-режим. В результаті водій зможе максимально адаптувати поведінку автомобіля до свого стилю водіння.