Прості правила при купівлі б/в автомобіля

17.03.2023, Avtoprod.ua

cars

Купити б/в автомобіль - процес складний, особливо, якщо ви купуєте авто вперше. Значення має багато речей: в кого купити машину, який пробіг, ціна, рік, як екплуатувалась, чи був автомобіль в ДТП. Часто процес купівлі автомобіля проходить на довірі та емоцийній складовій - сподобалась машина. До кінця бути впевненим, що машина не топлена, не бита і що вартує тих коштів, які просять складно. Та можна себе убезпечити дотримуючись простих правил купівлі вживаного автомобіля.

Поради, які можуть допомогти вам вибрати та купити б/в автомобіль:

Визначити свій бюджет та ціль застосування транспортного засобу.

Перш за все, вам потрібно визначити свої потреби та бюджет. Розгляньте, для чого вам потрібен автомобіль, як часто ви будете користуватися ним, скільки грошей ви готові витратити.

Дослідіть ринок.

Перед тим, як купувати автомобіль, досліджуйте ринок. Перегляньте оголошення на сайтах продажу автомобілів, поїдьте на місцевий авторинок, щоб дізнатися про наявність автомобілів на ринку та їхню вартість.

Перевірте історію автомобіля.

Перевірте історію автомобіля, включаючи його рік випуску, пробіг, кількість власників, стан кузова та двигуна, історію сервісного обслуговування та інші важливі речі.

Проведіть тест-драйв.

Перед тим, як купувати автомобіль, завжди проводьте тест-драйв. Це дасть вам змогу перевірити стан автомобіля та переконатися, що він відповідає вашим потребам.

Перевірте документи.

Перед тим, як купувати автомобіль, перевірте всі необхідні документи, такі як технічний паспорт, страховий поліс та документи про реєстрацію автомобіля.

Не відправляйте передплату.

На жаль, це поширена схема зловмисник розміщує оголошення на сайті з продажу автомобілів, вказує ціну нижче ринкової, а в телефонній розмові каже, що потрібна передплата, щоб автомобіль не продав іншому покупцю. Покупець бажаючи купити авто дешевше відправляє передплату навіть не бачивши авто, а далі зловмисник зникає.

Хочете вибрати автомобіль? Натискайте https://avtoprod.ua/cars