Сервіс «Пальне Автопрод»

06.03.2023, Avtoprod.ua

petrol

Ринок пального в України стрімко змінюється. З початку війни водії видчули на собі і сильне здорожчання усіх видів палива, і деякий час дефіцит пального. У 2023 паливний ринок прогнозовано очікує відвищення цін, в першу чергу це пов’язано з поверненням системи оподаткування на довоєнний рівень. Ціни зростуть щонайменше на 20%, а це, вірогідно, запустить процес інфляції в інших сферах, у тому числі і транспортних.

Збільшення попиту на пальне, зокрема для генераторів, також пришвидшило подорожчання пального наприкінці минулого року.

За даними Державної служби статистики, у грудні минулого року порівняно з груднем 2021-го бензин А-92 здорожчав на 68,6%, до 50,0 гривень за літр, бензин А-95 — на 68,5%, до 51,3 гривні за літр. Дизпаливо подорожчало на 85,7%, до 55 гривень за літр. Автомобільний газ здорожчав на 52,3%, до 29,1 гривні.

На сайті Avtoprod працює сервіс Пальне

Мета - зручність для водіїв. Сервіс дає змогу швидко оцінити вартість будь-якої поїздки на вашому автомобілі або на машині, яку ви плануєте купити. Вам необхідно вказати АЗС, на якій зазвичай ви заправляєте автомобіль, регіон або місто, в якому ця АЗС знаходиться, вид пального (бензин, дизель, тощо),приблизний або точний показник витрат палива та відстань, на яку плануєте подорож,- за секунду калькулятор обчислить вартість такої поїздки на сьогоднішній день, з урахуванням актуальної ціни на паливо вашої улюбленрї АЗС у вашому регіоні.

скрін

В розділі можна моніторити середню ціну на пальне в Україні, як вона змінюється - зростає чи падає, а також робити конкретнішу аналітику вибираючи регіон та Азс, які ви відвідуєте.

https://avtoprod.ua/fuel/