Tesla б’є рекорди

06.04.2023, Avtoprod.ua

тесла

Tesla - американська компанія, що випускає електричні автомобілі, акумулятори для побутового та промислового використання та сонячні батареї. Тесла стала першим автовиробником, що випускає електричні автомобілі в масовому виробництві.

Бренд пропонує для покупки декілька моделей автомобілів: Model S, Model X, Model 3, Model Y та Roadster. Model S та Model X - розкішні електричні седани, Model 3 та Model Y - електричні седани середнього класу та кросовери відповідно. Roadster - це спортивний електричний автомобіль.

За перший квартал поточного року компанія показала звіт, згідно якого продаж автомобілів має зростаючий тренд і це рекордні цифри поставок електромобілів — 422 875 одиниць, що на 4% більше порівняно з попереднім кварталом та на 36% більше, ніж рік тому.

Це пов’язано ще із новою стратегією компанії - у січні Tesla знизила ціни на автомобілі в усьому світі на 20%, почавши нову цінову політику після того, як не дотрималася прогнозів Уолл-стріт щодо поставок на 2022 рік. Базова Model Y, яка раніше продавалася за $65 990, зараз коштує $54 990, що дуже привабливо і тепер стало доступніше купити Тесла.

Продажі Tesla зростають, оскільки все більше людей переходять на електричні автомобілі через їх екологічність та економію на паливі. Крім того, Tesla постійно розширює свою мережу зарядних станцій, що дозволяє власникам Tesla заряджати свої автомобілі швидше та зручніше.