Найпопулярніші кольори автомобілів у світі

22.11.2022, Avtoprod.ua

Кожен автомобіліст відповідально відноситься до вибору покупки автомобіля. Машину зазвичай вибирають за виробником (марка та модель), комплектацією (що включає і технічні характеристики автомобіля) та кольором. Для багатьох колір такий же важливий, як і потрібна комплектація, часто від кольору автомобіля залежить і його вартість. Аналітики провели дослідження, які забарвлення автомобілів найпоширеніші у світі.

white car

Виявилось, що не тільки в Україні, а й у світі самий трендовий колір уже багато років поспіль - це білий. Біла машина підійде будь-кому, незалежно від віку та статі. Згідно досліджень страхових компаній білі авто рідше потрапляють в ДТП, на них менше видно подряпини та сколи. Білі автівки не так швидко забруднюються та припадають пилом. Вони роками є в тренді та зберігають гарний вигляд, особливо, якщо білий доповнено металіком або перламутром.

black car

Часто, але не частіше білого купують чорні автомобілі. Про чорну машину завжди казали, що це класичний варіант, як для преміальних статусних автомобілів так і для машини економ класу. Чорні автомобілі завжди виглядали дуже ефектно, а особливо, якщо тільки виїхали з автомийки. Кузовні деталі знайти у чорному кольорі досить легко, бо це дуже поширений колір на авторинку. Із неприємних фактів, то чорні автомобілі - найпривабливіші для автокрадіїв.

grey car

Найпрактичніший та найпоширеніший після білого та чорного - це сірий та срібний кольори атвомобілів. Дуже часто водії купують машини сірого кольору, бо вони не так швидко забруднюються, на них погано видно пил, сколи та подряпини від ДТП. Але в той же час такі аавтомобілі часто потрапляють в ДТП, бо їх не видно на дорогах, особливо в поганих погодних умовах. Є ще така статистика, що сірі та срібні автомобілі купують водіїї, яким за 40-50 років так, як сірий вважається більше спокійним кольором.

blue car

На четвертому місці у світі закріпилися автомобілі саме синього кольору. Це може бути пов’язано з тим, що все більше брендів створюють автомобілі у різних відтінках синього від красивого блакитного до темно-синього. Палітра синього на авторинку дуже широка. Синій колір дуже гарно підкреслює деталі кузова. Синій водночса спокійний автомобіль та аресивний спортивний.

red car

Закриває топ 5 яскравий червоний. Існує міф, що автомобілі червоного кольору купують виключно жінки, та це не так. ЧЕрвоні машини купують однаково, як чоловіки, так і жінки. Цей колір підходить для тих, хто хоче виділитися на дорогах, хто хоче бути помітним. Червоний автомобіль дуже практичний у використанні, пил на ньому сильно не видно, сколи також. Єдиний мінус, що колір може вигоріти на сонці, та це трапляється з плином часу. Психологи кажуть, що червоні машину кпують яскраві особистості, впевнені в собі.